Tyre Grappler Mid Spike | 29in | 2.35in | Enduro Casing | Mopo Compound (TR2GRA-101) (CTN10)
WAS $142.94
RRP $142.94
$20.00
Inc. GST
SAVE 86%!
Sale Ends in
00:00 am, 1 June 2026
In Stock
Tyre Grappler Mid Spike | 29in | 2.35in | Enduro Casing | Mopo Compound (ZTR2GRA-101) (CTN10)
(ETG-TR2GRA-101)
| SKU | ETG-TR2GRA-101 |
| Barcode # | 4711280342136 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.006120000m3 |
Others Also Bought
More From This Category
Sun Stick (D00286)
$19.75 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1/2in Rise, width, 31.8
$132.95 Inc. GST
Carbon C12 HYPERLITE bar, 31.8mm Diameter, 810mm W
$360.95 Inc. GST