Tyre Optimus | 29in x 2.4in | XC Casing | Endurance Compound | Black (TR2XPA-102)
WAS $135.95
RRP $135.95
$20.00
Inc. GST
SAVE 85%!
Sale Ends in
00:00 am, 1 June 2026
In Stock
Tyre Optimus | 29in x 2.4in | XC Casing | Endurance Compound | Black (ZTR2XPA-102)
(ETG-TR2XPA-102)
| SKU | ETG-TR2XPA-102 |
| Barcode # | 4710751508606 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.006120000m3 |
Others Also Bought
More From This Category
Sun Stick (D00286)
$19.75 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1/2in Rise, width, 31.8
$132.95 Inc. GST
Carbon C12 HYPERLITE bar, 31.8mm Diameter, 810mm W
$360.95 Inc. GST