Tyre Grappler | 27.5in x 2.5in | Enduro Casing | Endurance Compound | e*spec ready | Black (TR2LPA-121)
(ETG-TR2LPA-121)
| SKU | ETG-TR2LPA-121 |
| Barcode # | 4710751508958 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.006120000m3 |
Others Also Bought
Base 35 Handlebar | 800mm Wide | 20mm Rise | 9/5 S
$99.95 Inc. GST
J-Bend PSR TB 2018 2.2/2.0/1.8/2.0 BLACK
From $28.55 Inc. GST
Nipples Brass
From $14.64 Inc. GST
More From This Category
Sun Stick (D00286)
$19.75 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1/2in Rise, width, 31.8
$132.95 Inc. GST
Carbon C12 HYPERLITE bar, 31.8mm Diameter, 810mm W
$360.95 Inc. GST