(CKG-BB-BAI0157)
| SKU | CKG-BB-BAI0157 |
| Barcode # | 840226079394 |
| Brand | Cane Creek |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000432000m3 |
Others Also Bought
SRC/SRX Freehub Driver Kit - Shimano MicroSpline A
$207.96 Inc. GST
Duroc 30 Expert 24in Wheelset 100x15 & 142x12 MS/X
$962.90 Inc. GST
More From This Category
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm PF30 Press Fit 3
$240.96 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded BLU
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) T47 Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded RED
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Bottom Bracket 24mm Spindle Pressfit30 (PF30) fits
$114.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded (B
$699.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded GOL
$288.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle LG1 BSA 83mm (BB20.P-B
$161.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm T47 (ZBAI0182)
$633.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded GOL
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm T47 Threaded (BA
$280.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm PF30 Press Fit 3
$237.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm T47i Threaded 86
$280.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded PUR
$288.95 Inc. GST
Bottom Bracket BSA 100mm shell (BB20-P-BSA100.K.OE
$139.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm BB30 (ZBAI0180)
$633.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle XCX, TRS and LG1 BSA 6
$161.95 Inc. GST