(RIG-FRRDMBXSRD)
| SKU | RIG-FRRDMBXSRD |
| Barcode # | 796941975117 |
| Brand | Ritchey |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 1.200m |
| Shipping Height | 0.750m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.198000000m3 |
Others Also Bought
BAR Classic Kyote /31.8mm/800mm/35mm/AL6061/38D Be
$101.95 Inc. GST
Universal Face Plate Wide Version/22-35mm/For Go P
$42.95 Inc. GST
More From This Category
FRAMESET GRAVEL
From $2,799.95 Inc. GST
FRAMESET ADVENTURE
From $2,451.95 Inc. GST
FRAMESET MOUNTAIN
From $1,748.94 Inc. GST