Circus Expert, Black, 100mm Travel, Tapered Steerer, 20mm Thru Axle (191-29495-A807)
(MAG-191-29495-A807)
| SKU | MAG-191-29495-A807 |
| Barcode # | 847863026668 |
| Brand | Manitou |
| Shipping Weight | 3.5000kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Shipping Cubic | 0.020790000m3 |
Others Also Bought
Crank Spare Gen 3 M15 tightening bolt | Fits E*spe
$8.95 Inc. GST
Feel'r Gauge Brake Alignment Tool Purple (98-23972
$47.95 Inc. GST
Circus Expert, Black, 130mm Travel, 1-1/8in, 20mm
$843.95 Inc. GST
Circus Expert, Black, 130mm Travel, Tapered Steere
$883.95 Inc. GST
Kit, Complete Caliper Dominion A2, Black (98-36139
$237.95 Inc. GST
CSA MARKHOR 1-1/8in Straight Steerer 27.5in (141-3
$294.95 Inc. GST
Direct mount fender for Manitou Dorado (141-41229-
$49.95 Inc. GST
R8 PRO 29 Boost 120mm Travel 44OS DEUCE REMOTE LO
$1,939.95 Inc. GST
More From This Category
Fork INVERT GRAVEL 30MM SL - FULL ASSEMBLY BOXED (
$1,945.95 Inc. GST
JUNIT 34 Pro Boost, Gloss Black 26in 140mm Travel,
$1,469.95 Inc. GST
Fork INVERT GRAVEL 40MM CS - FULL ASSEMBLY BOXED (
$2,161.95 Inc. GST
Circus Expert, Black, 130mm Travel, Tapered Steere
$883.95 Inc. GST
R8 PRO 29 Boost 120mm Travel 44OS DEUCE REMOTE LO
$1,939.95 Inc. GST
Circus Expert, Black, 130mm Travel, 1-1/8in, 20mm
$843.95 Inc. GST
Fork INVERT GRAVEL 40MM SL - FULL ASSEMBLY BOXED (
$1,945.95 Inc. GST
Dorado PRO, Black, 29/27.5, 180-203mm Travel, 47mm
$3,205.95 Inc. GST
Circus Expert, Black, 100mm Travel, 1-1/8in, 20mm
$840.95 Inc. GST
INVERT CARGO MOUNT - BOXED (BBG0509)
$200.95 Inc. GST
Mezzer Pro, 29in, 180mm Travel, 44mm Offset, 15x11
$1,918.95 Inc. GST
Dorado PRO, Black, 29/27.5, 180-203mm Travel, 57mm
$3,205.95 Inc. GST
JUNIT 34 Expert Boost, Gloss Black 26in 140mm Trav
$1,195.95 Inc. GST
Mastodon MY24 Comp Extended, 120mm Travel, Matte B
$1,096.95 Inc. GST
R8 PRO 29 Boost 120mm Travel 44OS MANUAL KNOB Matt
$1,761.95 Inc. GST
Mezzer Pro, 29in, 160mm Travel, 44mm Offset, 15x11
$1,918.95 Inc. GST
Mastodon MY24 Pro Extended, 120, Matte Black, Tape
$1,602.95 Inc. GST
Fork INVERT GRAVEL 30MM CS - FULL ASSEMBLY BOXED (
$2,161.95 Inc. GST