Rim MTB TRS Plus Trail 27.5in x 27mm 32 Hole Black hookless Welded (RM3TPA-114)
(ETG-RIMTRTP2732K)
| SKU | ETG-RIMTRTP2732K |
| Barcode # | 4710751505469 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.690m |
| Shipping Height | 0.670m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.023115000m3 |
Others Also Bought
More From This Category
Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 24h
$983.95 Inc. GST
Flux Pro 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | Race
$191.95 Inc. GST
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 29" x 30mm | 28 Ho
$131.94 Inc. GST
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 27.5" x 30mm | 32
$131.94 Inc. GST
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST
Flux Pro 66 | Aluminum | Rim | GR | 29" x 30mm | 3
$225.95 Inc. GST
Duroc 30 JUNIT 24in 32 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
Flux 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | 29" x 30
$121.95 Inc. GST