Rim MTB LG1 Enduro Plus 27.5in x 35mm 32 Hole Black hookless Welded (RM3LPA-107)
(ETG-RM3LPA-107)
| SKU | ETG-RM3LPA-107 |
| Barcode # | 4710751505315 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.690m |
| Shipping Height | 0.670m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.023115000m3 |
Others Also Bought
Cassette Spare Shims Hope XD Drivers 0.05mm / 0.1m
$11.95 Inc. GST
Race 35 CARBON Handlebar | 800mm Wide | 20mm Rise
$295.95 Inc. GST
More From This Category
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 27.5" x 30mm | 28
$131.94 Inc. GST
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 27.5" x 30mm | 32
$131.94 Inc. GST
Flux Pro 66 | Aluminum | Rim | GR | 29" x 30mm | 3
$225.95 Inc. GST
Flux Pro 66 | Aluminum | Rim | GR | 27.5" x 30mm |
$225.95 Inc. GST
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 29" x 30mm | 28 Ho
$131.94 Inc. GST
Flux Pro 55 | Aluminum | Rim | Enduro | 29" x 30mm
$225.95 Inc. GST
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 29" x 30mm | 32 Ho
$131.94 Inc. GST
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST
Flux Pro 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | Race
$191.95 Inc. GST