(ETG-PDBFCK)
| SKU | ETG-PDBFCK |
| Barcode # | 4710751505605 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.036m |
| Shipping Length | 0.294m |
| Shipping Cubic | 0.002400000m3 |
Others Also Bought
Ritchey Grip SuperLogic TrueGrip Nano Foam Grey (3
$57.95 Inc. GST
Ritchey Liquid Torque 80gr Can(15000007005)
$44.95 Inc. GST
Ritchey Tool Torque Key 5Nm With 6pc Set Hex M5/M4
$42.95 Inc. GST
J-Bend PSR 14G 2.2/2.0 SILVER
From $12.44 Inc. GST
J-Bend PSR TB 2018 2.2/2.0/1.8/2.0 SILVER
From $20.55 Inc. GST
J-Bend PSR 13G 2.5/2.3 SILVER
From $22.04 Inc. GST
Rim/Nipple WASHERS BOX of 100 Pieces (PW7542)
$26.25 Inc. GST
NEW//Single Compound Oury V2
From $24.99 Inc. GST
ProTaper Stem, Stealth
From $198.95 Inc. GST
Seatpost WCS
From $167.95 Inc. GST
Tubeless Quickfill Valves
From $51.95 Inc. GST
e*thirteen Tyres
From $131.94 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1/2in Rise, width, 31.8
$132.95 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1in Rise, width, 31.8mm
$132.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 155mm | 26.5mm
$394.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 155mm | 26.5mm
$394.95 Inc. GST
Fork WCS Disc 1-1/8 Brevet Carbon 1-1/8/44mm Crown
$1,050.95 Inc. GST
More From This Category
Pedal Base Flat Composite Body 22 Pins | Red (PD2U
$102.95 Inc. GST
PEDAL WCS XC Black - (65455317002)
$274.94 Inc. GST
PEDAL COMP TRAIL Black - (65435617002)
$128.95 Inc. GST
PEDAL COMP XC Black - (65435617001)
$128.95 Inc. GST
Pedal Base Flat Composite Body 22 Pins | Blue (PD2
$102.95 Inc. GST
Pedal Base Flat Composite Body 22 Pins | Naranja (
$102.95 Inc. GST
Pedal Base Flat Composite Body 22 Pins | Eggplant
$102.95 Inc. GST
PEDAL COMP BIGFOOT MOJAVE SAND - (65030887001)
$84.95 Inc. GST
PEDAL COMP BIGFOOT BA BLACK - (65030817001)
$84.95 Inc. GST