(CKG-BKEERMR-G4S)
| SKU | CKG-BKEERMR-G4S |
| Barcode # | 840226016924 |
| Brand | eecycleworks |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001404000m3 |
Others Also Bought
BAR TAPE CLASSIC Black V2 (49370817002)
$52.95 Inc. GST
eeBarKeep Bar End Plug PAIR GOLD (BAH0007G)
$82.95 Inc. GST
50-Series ASSEMBLY-TPR-ZS56/28.6/H8|ZS56/40-BLACK
$190.95 Inc. GST
HELLBENDER Specialized LEVO and EVO 70-TPR-IS42/28
$215.95 Inc. GST
More From This Category
ee Regular Mount Rear Brake G4 (BEE0179)
$829.95 Inc. GST
ee Regular Mount Front Brake G4 (BEE0178)
$829.95 Inc. GST
ee Regular Mount Front Brake G4 SILVER (BEE0178S)
$829.95 Inc. GST
EEBRAKE - BOXED ASSEMBLY - BROMPTON REAR (BEE0378)
$739.95 Inc. GST
EEBRAKE - BOXED ASSEMBLY - BROMPTON FRONT (BEE0377
$739.95 Inc. GST