(SRG-NZ8E28834605C)
| SKU | SRG-NZ8E28834605C |
| Barcode # | 844171072127 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
More From This Category
Sylvan Race Alloy | Rim | All Mountain | 29in x 30
$218.96 Inc. GST
Rim MTB LG1 Enduro Plus 27.5in x 35mm 32 Hole Blac
$192.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Enduro | 29in x 30mm |
$247.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Enduro | 29in x 30mm |
$247.95 Inc. GST
Rim MTB LG1 Base Enduro 27.5in x 30mm 28 Hole Blac
$121.95 Inc. GST
Grappler Race Alloy e*spec | Rim | Enduro | 27.5in
$228.95 Inc. GST
Grappler Flux Aluminum | Rim | GR | 27.5in x 30mm
$247.95 Inc. GST
Rim MTB TRS Base Trail 27.5in x 27mm 32 Hole Black
$121.95 Inc. GST
Grappler Race Alloy | Rim | Downhill | 27.5in x 30
$228.95 Inc. GST
Sylvan Race Alloy | Rim | All Mountain | 27.5in x
$218.96 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Downhill | 29in x 30mm
$247.95 Inc. GST
Rim MTB TRS Base Trail 27.5in x 27mm 28 Hole Black
$121.95 Inc. GST
Duroc 50 27.5in/584 28H SB Black Rim (RV9E19834605
$140.95 Inc. GST
Rim MTB TRS Plus Trail 27.5in x 27mm 32 Hole Black
$192.95 Inc. GST
Rim MTB LG1 Plus Enduro 27.5in x 30mm 28 Hole Blac
$192.95 Inc. GST
Duroc 30 JUNIT 24in 28 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
Optimus Race Alloy | Rim | Trail | 29in x 28mm | 2
$218.96 Inc. GST