Sidekick | Rear Hub | 32h | 148x12mm Boost | Microspline Driver | Black/Sterling Silver (HB4UKA-204)
(ETG-HB4UKA-204)
| SKU | ETG-HB4UKA-204 |
| Barcode # | 4711280345502 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.7600kg |
| Shipping Width | 0.114m |
| Shipping Height | 0.114m |
| Shipping Length | 0.198m |
| Shipping Cubic | 0.003040000m3 |
Others Also Bought
ee WINGS - 14mm - SS BOLT W/ HEX TOOL (BAI0101)
$100.95 Inc. GST
Chainring e*spec Aluminum Direct Mount | 34T | Shi
$121.95 Inc. GST
Nipples Alloy
From $43.34 Inc. GST
Nipples Brass
From $14.64 Inc. GST
Tubeless Quickfill Valves
From $51.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 157X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
Wheelset LG1 Plus | Downhill | 29in x 30mm | 32 ho
$1,283.90 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 34T | TQ HPR50 Dir
$167.95 Inc. GST
More From This Category
Bubba X Rear Hub, 28 hole, 157x12mm, XD (281-39480
$523.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 28 hole, 157x12mm, MicroSpline (
$523.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 135/142 Black MicroSpline (281-32
$293.95 Inc. GST
TRS Race Aluminium Rear Hub | 28 hole | 142x12mm B
$549.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 135/142 HG Black (281-32618-K002)
$293.95 Inc. GST
SRC Rear fat bike Hub 32H 190/197 Black MicroSplin
$390.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 157X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 32 hole, 157x12mm, MicroSpline (
$523.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 148X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 148X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
TRS / LG1 EN Plus/Race Aluminium Rear Hub | 32 hol
$583.95 Inc. GST
Ultralight XCX Race Aluminium Rear Hub | 28 hole |
$583.95 Inc. GST