FirstBIKE Spare Frame Orange (MF_FB01_ORANGE) Frame only in ORANGE Other parts available separately
(FBS-FROR)
| SKU | FBS-FROR |
| Barcode # | 8718309411534 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Shipping Cubic | 0.009360000m3 |
Others Also Bought
Brake Cable Grey (BC_FB01_SILVER)
$18.95 Inc. GST
Bolt Hex M6 x 12 CP Saddle Bolt (HB_FB01_612CP)
$1.95 Inc. GST
J-Bend PSR TB 2016 2.2/2.0/1.6/2.0 BLACK
From $37.64 Inc. GST
MULEFUT 80 26in Wheelset 177X12 & 150X15 MS/XD
$1,222.90 Inc. GST
More From This Category
Brake Cable Black (BC_FB01_BLACK)
$18.95 Inc. GST
Brake Lever Black (BL_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Decal Set - GFT - front decals (SS_FB03)
$3.95 Inc. GST
Washer M6 CP Washer for saddle bolts (WS_FB01_6CP)
$0.79 Inc. GST
Brake Cable CLIP Black (CC_FB01_BLACK)
$1.95 Inc. GST
Saddle Yellow (SA_FB01_YELL)
$44.95 Inc. GST
Fork Black (FF_FB01_BLACK)
$59.95 Inc. GST
Frame Black (MF_FB01_BLACK)
$71.94 Inc. GST
Saddle Orange (SA_FB01_ORANGE)
$44.95 Inc. GST
Wheel Rear Yellow FOR Drum Brake (Not incl.) (RW_F
$49.94 Inc. GST
Seatpost Black (SP_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Grip Orange EACH (GR_FB01_ORANGE)
$6.95 Inc. GST
Tyre BIG APPLE 47-203 (Inflatable) (Racing & L/E)
$49.94 Inc. GST
Mud Guard Front Black (FM_FB01_BLACK)
$5.94 Inc. GST
Tyre Vee 12.5in x 2.25in FAT (TI_FB01_60203FAT)
$49.94 Inc. GST
Frame Pink (MF_FB01_PINK)
$71.94 Inc. GST
Brake Cable Grey (BC_FB01_SILVER)
$18.95 Inc. GST
Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 120 CP Front Axle (HB_FB01_8120CP)
$3.95 Inc. GST
Wheel Rear Black FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST