FirstBIKE Spare Saddle Orange (SA_FB01_ORANGE) • Anatomically correct • Cushioned. • 100% waterproof • Colour: Orange
(FBS-SDOR)
| SKU | FBS-SDOR |
| Barcode # | 8718309411183 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001800000m3 |
More From This Category
Steerer Spindle Only (FA_FB01_1512AL)
$19.95 Inc. GST
Bolt M8 x 16 CP with Loctite for Lowering Kit (HB_
$1.95 Inc. GST
Handlebar Plug/Cap Black (HC_FB01_BLACK)
$0.99 Inc. GST
Brake Cable Black (BC_FB01_BLACK)
$18.95 Inc. GST
Screw 3.5 x 16 CP head cap cover screw (SB_FB01_35
$0.99 Inc. GST
Seatpost Grey (SP_FB01_SILVER)
$19.95 Inc. GST
Bolt Hex M6 x 12 CP Saddle Bolt (HB_FB01_612CP)
$1.95 Inc. GST
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Black (FW_FB01_BLAC
$39.94 Inc. GST
Grip Black EACH (GR_FB01_BLACK)
$6.95 Inc. GST
Fork Black (FF_FB01_BLACK)
$59.95 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 120 CP Front Axle (HB_FB01_8120CP)
$3.95 Inc. GST
Saddle Blue (SA_FB01_BLUE)
$44.95 Inc. GST
Grip Orange EACH (GR_FB01_ORANGE)
$6.95 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 90 CP Rear Axle for Non Brake (HB_FB
$3.95 Inc. GST
Tyre Street Air Tour Trax (Inflatable)
$33.95 Inc. GST
Seatpost Black (SP_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Grey (FW_FB01_SILVE
$39.94 Inc. GST
Mud Guard Front Black (FM_FB01_BLACK)
$5.94 Inc. GST
Fork Grey (FF_FB01_SILVER)
$59.95 Inc. GST
Screw 3 x 12 CP Front Fender Screw (SB_FB01_312CP)
$0.99 Inc. GST