FirstBIKE Wheel Front - Yellow (FW_FB01_YELL)
(FBS-WHFY)
| SKU | FBS-WHFY |
| Barcode # | 8718309411602 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.010890000m3 |
More From This Category
Frame Red (MF_FB01_RED)
$71.94 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 90 CP Rear Axle for Non Brake (HB_FB
$3.95 Inc. GST
Seatpost Black (SP_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Saddle Yellow (SA_FB01_YELL)
$44.95 Inc. GST
Seatpost Clamp Assembly (Nut, Bolt, Wedge)
$19.95 Inc. GST
Grip Blue EACH (GR_FB01_BLUE)
$6.95 Inc. GST
Fork Black (FF_FB01_BLACK)
$59.95 Inc. GST
Wheel Rear Blue FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Bolt Hex M6 x 15 CP Rear Fender Bolt (HB_FB01_615C
$1.95 Inc. GST
Wheel Front - Blue (FW_FB01_BLUE)
$39.94 Inc. GST
Seatpost Grey (SP_FB01_SILVER)
$19.95 Inc. GST
Frame Orange (MF_FB01_ORANGE)
$71.94 Inc. GST
Tyre BIG APPLE 47-203 (Inflatable) (Racing & L/E)
$49.94 Inc. GST
Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Inner Tube (47/203) 12.5 inch x 1.5-2.0 inch (TU_F
$10.95 Inc. GST
Decal Set - GFT - front decals (SS_FB03)
$3.95 Inc. GST
Wheel spoke cover (plug) black (WS_FB01_BLACK)
$1.20 Inc. GST
Grip Orange EACH (GR_FB01_ORANGE)
$6.95 Inc. GST
Decal - Logo FirstBIKE PU (LG_FB01)
$3.95 Inc. GST
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Black (FW_FB01_BLAC
$39.94 Inc. GST