FirstBIKE Spare Frame Light Blue (MF_FB01_LIGHTBLUE) Frame only in Light Blue Other parts available separately
(FBS-FRB)
| SKU | FBS-FRB |
| Barcode # | 8718309411541 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Shipping Cubic | 0.009360000m3 |
Others Also Bought
Bell Soccer Ball (FB_BL02) (CTN25)
$15.95 Inc. GST
Bolt M8 x 16 CP with Loctite for Lowering Kit (HB_
$1.95 Inc. GST
Duroc SD37 29in/622 28H SB Black Rim - Wld (ERD 60
$140.95 Inc. GST
More From This Category
Wheel Front - Blue (FW_FB01_BLUE)
$39.94 Inc. GST
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Grey (FW_FB01_SILVE
$39.94 Inc. GST
Seatpost Black (SP_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Grip Orange EACH (GR_FB01_ORANGE)
$6.95 Inc. GST
Decal Set - GFT - front decals (SS_FB03)
$3.95 Inc. GST
Bolt M8 x 40 CP Seat Clamp Bolt (SB_FB01_840CP)
$3.95 Inc. GST
Frame Pink (MF_FB01_PINK)
$71.94 Inc. GST
Nut Nylock M8 CP (NN_FB01_8CP)
$0.99 Inc. GST
Brake Lever Black (BL_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Brake Cable Grey (BC_FB01_SILVER)
$18.95 Inc. GST
Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 100mm CP Rear Axle for Brake (HB_FB0
$3.95 Inc. GST
Brake Cable Black (BC_FB01_BLACK)
$18.95 Inc. GST
Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.) with AI
$81.95 Inc. GST
Decal Set - suits Cross and Street Bikes (SS_FB01)
$5.94 Inc. GST
Bolt M8 x 16 CP with Loctite for Lowering Kit (HB_
$1.95 Inc. GST
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Black (FW_FB01_BLAC
$39.94 Inc. GST
Brake Cable CLIP Black (CC_FB01_BLACK)
$1.95 Inc. GST
Grip Red EACH (GR_FB01_RED)
$6.95 Inc. GST
Screw 3.5 x 16 CP head cap cover screw (SB_FB01_35
$0.99 Inc. GST