FirstBIKE Spare Frame Violet (MF_FB01_VIOLET) Frame only in Violet Other parts available separately
(FBS-FRVI)
| SKU | FBS-FRVI |
| Barcode # | 8718309411527 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Shipping Cubic | 0.009360000m3 |
More From This Category
Seatpost Black (SP_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Wheel Rear Yellow FOR Drum Brake (Not incl.) (RW_F
$49.94 Inc. GST
Wheel Rear Black FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Grip Orange EACH (GR_FB01_ORANGE)
$6.95 Inc. GST
Wheel Front Orange (FW_FB01_ORANGE)
$39.94 Inc. GST
Screw 3 x 12 CP Front Fender Screw (SB_FB01_312CP)
$0.99 Inc. GST
Wheel Rear Orange FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Wheel Front - Blue (FW_FB01_BLUE)
$39.94 Inc. GST
Saddle Yellow (SA_FB01_YELL)
$44.95 Inc. GST
Tyre Vee 12.5in x 2.25in FAT (TI_FB01_60203FAT)
$49.94 Inc. GST
Saddle Blue (SA_FB01_BLUE)
$44.95 Inc. GST
Tyre Cross 47-203 (Outpac)
$33.95 Inc. GST
Fork Black (FF_FB01_BLACK)
$59.95 Inc. GST
Brake Lever Black (BL_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Brake Cable Black (BC_FB01_BLACK)
$18.95 Inc. GST
Saddle Black (SA_FB01_BLACK)
$44.95 Inc. GST
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Grey with AIRLESS T
$65.94 Inc. GST
Screw 3.5 x 16 CP head cap cover screw (SB_FB01_35
$0.99 Inc. GST
Wheel Front - Yellow (FW_FB01_YELL)
$39.94 Inc. GST
Bolt Hex M6 x 15 CP Rear Fender Bolt (HB_FB01_615C
$1.95 Inc. GST