FirstBIKE Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Black (FW_FB01_BLACK)
(FBS-WHFK)
| SKU | FBS-WHFK |
| Barcode # | 8718309410384 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.010890000m3 |
More From This Category
Screw 3.5 x 16 CP head cap cover screw (SB_FB01_35
$0.99 Inc. GST
Bolt Hex M6 x 15 CP Rear Fender Bolt (HB_FB01_615C
$1.95 Inc. GST
Grip Black EACH (GR_FB01_BLACK)
$6.95 Inc. GST
Decal Set - GFT - front decals (SS_FB03)
$3.95 Inc. GST
Grip Yellow EACH (SA_FB01_YELL)
$6.95 Inc. GST
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Grey (FW_FB01_SILVE
$39.94 Inc. GST
Bolt Hex M6 x 12 CP Saddle Bolt (HB_FB01_612CP)
$1.95 Inc. GST
Seatpost Grey (SP_FB01_SILVER)
$19.95 Inc. GST
Fork Black (FF_FB01_BLACK)
$59.95 Inc. GST
Wheel spoke cover (plug) black (WS_FB01_BLACK)
$1.20 Inc. GST
Bolt M8 x 40 CP Seat Clamp Bolt (SB_FB01_840CP)
$3.95 Inc. GST
Seatpost Clamp Assembly (Nut, Bolt, Wedge)
$19.95 Inc. GST
Wheel Rear Yellow FOR Drum Brake (Not incl.) (RW_F
$49.94 Inc. GST
Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.) with AI
$81.95 Inc. GST
Wheel Rear Black FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Frame Pink (MF_FB01_PINK)
$71.94 Inc. GST
Mud Guard Front Black (FM_FB01_BLACK)
$5.94 Inc. GST
Brake Cable CLIP Black (CC_FB01_BLACK)
$1.95 Inc. GST
Grip Red EACH (GR_FB01_RED)
$6.95 Inc. GST
Fork Cap ALLOY (FC_FB02_SILVER)
$13.95 Inc. GST