Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.) with AIRLESS TYRE (RW_FB01_SILVER_PU)
FirstBIKE Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.) with AIRLESS TYRE (RW_FB01_SILVER_PU)
(FBS-WHRGYBAT)
| SKU | FBS-WHRGYBAT |
| Barcode # | 8718309410681 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.019200000m3 |
Others Also Bought
Decal Set - GFT - front decals (SS_FB03)
$3.95 Inc. GST
Rim MTB TRS Base Trail 27.5in x 27mm 28 Hole Black
$121.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle LG1 BSA 83mm (BB20.P-B
$161.95 Inc. GST
More From This Category
Fork Black (FF_FB01_BLACK)
$59.95 Inc. GST
Frame Pink (MF_FB01_PINK)
$71.94 Inc. GST
Frame Light Blue (MF_FB01_LIGHTBLUE)
$71.94 Inc. GST
Brake Cable CLIP Black (CC_FB01_BLACK)
$1.95 Inc. GST
Frame Red (MF_FB01_RED)
$71.94 Inc. GST
Mud Guard Rear Black (RM_FB01_BLACK)
$5.94 Inc. GST
Screw 3 x 12 CP Front Fender Screw (SB_FB01_312CP)
$0.99 Inc. GST
Seatpost Black (SP_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Frame Green (MF_FB01_GREEN)
$71.94 Inc. GST
Wheel Rear Orange FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 90 CP Rear Axle for Non Brake (HB_FB
$3.95 Inc. GST
Inner Tube (47/203) 12.5 inch x 1.5-2.0 inch (TU_F
$10.95 Inc. GST
Saddle Black (SA_FB01_BLACK)
$44.95 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 100mm CP Rear Axle for Brake (HB_FB0
$3.95 Inc. GST
Grip Blue EACH (GR_FB01_BLUE)
$6.95 Inc. GST
Tyre BIG APPLE 47-203 (Inflatable) (Racing & L/E)
$49.94 Inc. GST
Frame Violet (MF_FB01_VIOLET)
$71.94 Inc. GST
Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Seatpost Clamp Assembly (Nut, Bolt, Wedge)
$19.95 Inc. GST
Brake Cable Grey (BC_FB01_SILVER)
$18.95 Inc. GST