(SRG-281-32618-K001)
| SKU | SRG-281-32618-K001 |
| Barcode # | 844171061145 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.001088000m3 |
Others Also Bought
30mm Seal Tool (172-31121)
$101.95 Inc. GST
More From This Category
SRC Rear Hub 28H 148X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 157X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 32 hole, 157x12mm, XD (281-39480
$523.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 190/197 Black XD driver (281-3261
$393.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 28 hole, 157x12mm, XD (281-39480
$523.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 135/142 Black MicroSpline (281-32
$293.95 Inc. GST
TRS / LG1 EN Plus/Race Aluminium Rear Hub | 32 hol
$583.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 135/142 Black MicroSpline (281-32
$293.95 Inc. GST