(CKG-BB-BAI0180)
| SKU | CKG-BB-BAI0180 |
| Barcode # | 840226086910 |
| Brand | Cane Creek |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000432000m3 |
Others Also Bought
Bottom Bracket 30mm Spindle T47 Threaded Fits 68mm
$172.95 Inc. GST
J-Bend PSR TB 2016 2.2/2.0/1.6/2.0 BLACK
From $37.64 Inc. GST
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 32T - 0mm OFFSET
$215.95 Inc. GST
More From This Category
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm PF30 Press Fit 3
$240.96 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded BLU
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) T47 Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded RED
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Bottom Bracket 24mm Spindle Pressfit30 (PF30) fits
$114.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded (B
$699.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BB30 (ZBA
$280.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded GOL
$288.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle LG1 BSA 83mm (BB20.P-B
$161.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm T47 (ZBAI0182)
$633.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded GOL
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm T47 Threaded (BA
$280.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm PF30 Press Fit 3
$237.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm T47i Threaded 86
$280.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded PUR
$288.95 Inc. GST
Bottom Bracket BSA 100mm shell (BB20-P-BSA100.K.OE
$139.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle XCX, TRS and LG1 BSA 6
$161.95 Inc. GST