(CKG-BB-BAI0143GD)
| SKU | CKG-BB-BAI0143GD |
| Barcode # | 840226092492 |
| Brand | Cane Creek |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000432000m3 |
More From This Category
Bottom Bracket 30mm Spindle XCX, TRS and LG1 BSA 6
$161.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BB30 (ZBAI0144)
$243.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm PF30 Press Fit 3
$240.96 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm T47 (ZBAI0182)
$633.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm T47 Threaded (BA
$280.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle LG1 BSA 83mm (BB20.P-B
$161.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle BB30 68/73mm Shell wid
$215.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded PUR
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BB30 (ZBA
$280.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded GOL
$288.95 Inc. GST
Gen 3 Bottom Bracket Replacement Dust Seal and Brg
$36.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded RED
$288.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm BB30 (ZBAI0180)
$633.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded BLU
$288.95 Inc. GST
Bottom Bracket 24mm Spindle BSA 83 fits e13 Cranks
$94.95 Inc. GST