(CKG-BB-BAI0160)
| SKU | CKG-BB-BAI0160 |
| Barcode # | 840226079431 |
| Brand | Cane Creek |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000432000m3 |
Others Also Bought
Bottom Bracket 30mm Spindle XCX, TRS and LG1 BSA 6
$161.95 Inc. GST
Bubba X Freehub Body Kit - Shimano HG 9/10/11Spd A
$253.95 Inc. GST
Grappler Flux Aluminum | Rim | GR | 27.5in x 30mm
$247.95 Inc. GST
More From This Category
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded (B
$699.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm PF30 (ZBAI0181)
$743.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle XCX, TRS and LG1 BSA 6
$161.95 Inc. GST
Bottom Bracket 24mm Spindle BSA 83 fits e13 Cranks
$94.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded BLU
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded BLA
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded BLA
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded GOL
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded PUR
$288.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm T47 (ZBAI0182)
$633.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle Pressfit30 (PF30) (BB2
$211.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded GOL
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded SIL
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) T47 Thread
$288.95 Inc. GST