Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) T47i Threaded 86.5mm BB Shell (BAI0230)
(CKG-BB-BAI0230)
| SKU | CKG-BB-BAI0230 |
| Barcode # | 840226104805 |
| Brand | Cane Creek |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000432000m3 |
Others Also Bought
Bubba Freehub Driver Kit - Shimano HG 9/10/11Spd A
$275.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Downhill | 29in x 30mm
$247.95 Inc. GST
Grappler Race Alloy e*spec | XD Driver | Wheelset
$1,399.95 Inc. GST
More From This Category
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded BLU
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded SIL
$288.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle T47 Threaded Fits 68mm
$172.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded PUR
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) T47 Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded GOL
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm PF30 Press Fit 3
$240.96 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm PF30 (ZBAI0181)
$743.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded BLU
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm T47i Threaded 86
$280.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm BB30 (ZBAI0180)
$633.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle LG1 BSA 83mm (BB20.P-B
$161.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded PUR
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded BLA
$288.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle XCX, TRS and LG1 BSA 6
$161.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded BLA
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Bottom Bracket 24mm Spindle Pressfit30 (PF30) fits
$114.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BB30 (ZBAI0144)
$243.95 Inc. GST