Duroc SD37 PRO 29in/622 32H SB Blk Rim (ERD 606) (NZ8E14834608i30)
(SRG-NZ8E14834608i30)
| SKU | SRG-NZ8E14834608i30 |
| Barcode # | 847863025296 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
More From This Category
Duroc 30 JUNIT 24in 28 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
MTX 39 26in/559 32 S Black Welded Rim (ERD 525) (0
$142.94 Inc. GST
Duroc SD37 29in/622 28H SB Black Rim - Wld (ERD 60
$140.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Enduro | 29in x 30mm |
$247.95 Inc. GST
Mulefüt 80SL 27.5in/584 32H fat bike rim SB Blk (V
$225.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Enduro | 29in x 30mm |
$247.95 Inc. GST
Duroc SD42 29in/622 32H SB Black Rim - Wld (ERD 60
$140.95 Inc. GST