TRS / LG1 EN Plus/Race Aluminium Rear Hub | 32 hole | 148x12mm Boost | Microspline | Black (HB3URA-100)
(ETG-HUTRRISR14832MS)
| SKU | ETG-HUTRRISR14832MS |
| Barcode # | 4710751507944 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.7600kg |
| Shipping Width | 0.114m |
| Shipping Height | 0.114m |
| Shipping Length | 0.198m |
| Shipping Cubic | 0.003040000m3 |
Others Also Bought
Ultralight XCX Race Aluminium Rear Hub | 28 hole |
$583.95 Inc. GST
SRC Front Hub Qr/15/20 32H Black (281-32617-K002)
$185.96 Inc. GST
SRC Front fat bike Hub 32H 150X15 Black (281-32617
$185.96 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 135/142 Black HG (281-32618-K001)
$293.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO 27.5in Front 110x15 (292-33118-K001)
$524.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 148X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
Duroc 35 Expert 27.5in Front wheel 110x15 AM (292-
$384.94 Inc. GST
Duroc SD42 Expert 27.5in Front wheel 110x15 (292-3
$384.94 Inc. GST
Duroc SD37 Expert 29in Rear Wheel 157x12 Axle (Mic
$577.95 Inc. GST
BAR TAPE RL1 EVA Black (49330817001)
$25.95 Inc. GST
Grappler Race Alloy e*spec | XD Driver | Wheelset
$1,399.95 Inc. GST
Grappler Race Alloy | XD Driver | Wheelset | Endur
$1,339.95 Inc. GST
Hemlock 5L with FLIP Cages PAIR (CTN10) (FLP005)
$288.95 Inc. GST
More From This Category
TRS Race Aluminium Rear Hub | 28 hole | 142x12mm B
$549.95 Inc. GST
Ultralight XCX Race Aluminium Rear Hub | 28 hole |
$583.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 28 hole, 157x12mm, XD (281-39480
$523.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 135/142 Black MicroSpline (281-32
$293.95 Inc. GST
SRC Rear fat bike Hub 32H 190/197 Black MicroSplin
$390.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 32 hole, 157x12mm, XD (281-39480
$523.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 148X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 157X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 190/197 Black XD driver (281-3261
$393.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 28 hole, 157x12mm, MicroSpline (
$523.95 Inc. GST
SRC Rear fat bike Hub 32H 170/177 Black MicroSplin
$390.95 Inc. GST