FirstBIKE Spare Grip Orange EACH (GR_FB01_ORANGE)
Safety handgrips • Prevents the hands of children from slipping off the handlerbar. • Protects the hands of children as well as the family's furniture, floors and belongings. • Colour: Orange
NOTE: price is for a SINGLE handgrip.
(FBS-GOR)
| SKU | FBS-GOR |
| Barcode # | 8718309411060 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.000432000m3 |
Others Also Bought
Bottom Bracket 30mm Spindle XCX, TRS and LG1 BSA 6
$161.95 Inc. GST
Bolt M8 x 16 CP with Loctite for Lowering Kit (HB_
$1.95 Inc. GST
Frame Light Blue (MF_FB01_LIGHTBLUE)
$71.94 Inc. GST
Bubba X Freehub Body Kit - Shimano HG 9/10/11Spd A
$253.95 Inc. GST
Grappler Flux Aluminum | Rim | GR | 27.5in x 30mm
$247.95 Inc. GST
More From This Category
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Grey with AIRLESS T
$65.94 Inc. GST
Inner Tube Vee 12x2.25AV 40mm FAT (TU_FB01_12225FA
$10.95 Inc. GST
Fork Grey (FF_FB01_SILVER)
$59.95 Inc. GST
Tyre BIG APPLE 47-203 (Inflatable) (Racing & L/E)
$49.94 Inc. GST
Frame Light Blue (MF_FB01_LIGHTBLUE)
$71.94 Inc. GST
Frame Orange (MF_FB01_ORANGE)
$71.94 Inc. GST
Bolt Hex M6 x 12 CP Saddle Bolt (HB_FB01_612CP)
$1.95 Inc. GST
Grip Blue EACH (GR_FB01_BLUE)
$6.95 Inc. GST
Saddle Yellow (SA_FB01_YELL)
$44.95 Inc. GST
Grip Yellow EACH (SA_FB01_YELL)
$6.95 Inc. GST
Screw 3.5 x 16 CP head cap cover screw (SB_FB01_35
$0.99 Inc. GST
Fork Black (FF_FB01_BLACK)
$59.95 Inc. GST
Saddle Orange (SA_FB01_ORANGE)
$44.95 Inc. GST
Brake Cable Grey (BC_FB01_SILVER)
$18.95 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 100mm CP Rear Axle for Brake (HB_FB0
$3.95 Inc. GST
Decal Set - suits Cross and Street Bikes (SS_FB01)
$5.94 Inc. GST
Wheel Rear Black FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Wheel Front - Yellow (FW_FB01_YELL)
$39.94 Inc. GST
Bolt M8 x 16 CP with Loctite for Lowering Kit (HB_
$1.95 Inc. GST
Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.) with AI
$81.95 Inc. GST