FirstBIKE Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.) (RW_FB01_SILVER)
(FBS-WHRGYB)
| SKU | FBS-WHRGYB |
| Barcode # | 8718309410674 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.010890000m3 |
More From This Category
Handlebar Plug/Cap Black (HC_FB01_BLACK)
$0.99 Inc. GST
Decal Set - GFT - front decals (SS_FB03)
$3.95 Inc. GST
Screw 3 x 12 CP Front Fender Screw (SB_FB01_312CP)
$0.99 Inc. GST
Washer M6 CP Washer for saddle bolts (WS_FB01_6CP)
$0.79 Inc. GST
Tyre Vee 12.5in x 2.25in FAT (TI_FB01_60203FAT)
$49.94 Inc. GST
Seatpost Clamp Assembly (Nut, Bolt, Wedge)
$19.95 Inc. GST
Brake Cable Grey (BC_FB01_SILVER)
$18.95 Inc. GST
Frame Black (MF_FB01_BLACK)
$71.94 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 90 CP Rear Axle for Non Brake (HB_FB
$3.95 Inc. GST
Decal Set - suits Cross and Street Bikes (SS_FB01)
$5.94 Inc. GST
Nut Nylock M8 CP (NN_FB01_8CP)
$0.99 Inc. GST
Inner Tube (47/203) 12.5 inch x 1.5-2.0 inch (TU_F
$10.95 Inc. GST
Saddle RED (SA_FB01_RED)
$44.95 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 100mm CP Rear Axle for Brake (HB_FB0
$3.95 Inc. GST
Nut M8 CP for Lowering Kit (LN_FB01_8CP)
$0.99 Inc. GST
Screw 3.5 x 16 CP head cap cover screw (SB_FB01_35
$0.99 Inc. GST
Wheel Rear Black FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Tyre Street Air Tour Trax (Inflatable)
$33.95 Inc. GST
Saddle Orange (SA_FB01_ORANGE)
$44.95 Inc. GST
Saddle Yellow (SA_FB01_YELL)
$44.95 Inc. GST