Mezzer Pro, 29in, 160mm Travel, 44mm Offset, 15x110mm BOOST (191-35561-A103)
(MAG-191-35561-A103)
| SKU | MAG-191-35561-A103 |
| Barcode # | 844171075951 |
| Brand | Manitou |
| Shipping Weight | 3.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.920m |
| Shipping Cubic | 0.034500000m3 |
Others Also Bought
Tool Spider Lock Ring (can also do bottom bracket)
$39.95 Inc. GST
J-Bend PSR TB 2018 2.2/2.0/1.8/2.0 SILVER
From $20.55 Inc. GST
Crank Spare Gen 3 M15 tightening bolt | Fits E*spe
$8.95 Inc. GST
Mulefüt 80SL 27.5in/584 32H fat bike rim SB Blk (V
$225.95 Inc. GST
Mezzer Crown / Steerer Assembly, Standard Offset (
$513.95 Inc. GST
More From This Category
Fork INVERT GRAVEL 40MM SL - FULL ASSEMBLY BOXED (
$1,945.95 Inc. GST
Fork INVERT GRAVEL 30MM SL - FULL ASSEMBLY BOXED (
$1,945.95 Inc. GST
Fork INVERT GRAVEL 40MM CS - FULL ASSEMBLY BOXED (
$2,161.95 Inc. GST
Circus Expert, Black, 130mm Travel, Tapered Steere
$883.95 Inc. GST
INVERT CARGO MOUNT - BOXED (BBG0509)
$200.95 Inc. GST
Mastodon MY24 Comp Extended, 120mm Travel, Matte B
$1,096.95 Inc. GST
Circus Expert, Black, 130mm Travel, 1-1/8in, 20mm
$843.95 Inc. GST
Circus Expert, Black, 100mm Travel, Tapered Steere
$883.95 Inc. GST
Dorado PRO, Black, 29/27.5, 180-203mm Travel, 57mm
$3,205.95 Inc. GST
Circus Expert, Black, 100mm Travel, 1-1/8in, 20mm
$840.95 Inc. GST
Dorado PRO, Black, 29/27.5, 180-203mm Travel, 47mm
$3,205.95 Inc. GST
Fork INVERT GRAVEL 30MM CS - FULL ASSEMBLY BOXED (
$2,161.95 Inc. GST