FirstBIKE Spare Grip Orange EACH (GR_FB01_ORANGE)
Safety handgrips • Prevents the hands of children from slipping off the handlerbar. • Protects the hands of children as well as the family's furniture, floors and belongings. • Colour: Orange
NOTE: price is for a SINGLE handgrip.
(FBS-GOR)
| SKU | FBS-GOR |
| Barcode # | 8718309411060 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.000432000m3 |
More From This Category
Saddle Orange (SA_FB01_ORANGE)
$44.95 Inc. GST
Steerer Spindle Only (FA_FB01_1512AL)
$19.95 Inc. GST
Wheel Rear Yellow FOR Drum Brake (Not incl.) (RW_F
$49.94 Inc. GST
Frame Green (MF_FB01_GREEN)
$71.94 Inc. GST
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Grey with AIRLESS T
$65.94 Inc. GST
Decal - Logo FirstBIKE PU (LG_FB01)
$3.95 Inc. GST
Grip Black EACH (GR_FB01_BLACK)
$6.95 Inc. GST
Brake Cable CLIP Black (CC_FB01_BLACK)
$1.95 Inc. GST
Bolt Hex M6 x 15 CP Rear Fender Bolt (HB_FB01_615C
$1.95 Inc. GST
Wheel Rear Black FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Saddle Yellow (SA_FB01_YELL)
$44.95 Inc. GST
Nut M8 CP for Lowering Kit (LN_FB01_8CP)
$0.99 Inc. GST
Handlebar Plug/Cap Black (HC_FB01_BLACK)
$0.99 Inc. GST
Mud Guard Front Black (FM_FB01_BLACK)
$5.94 Inc. GST
Tyre Street Air Tour Trax (Inflatable)
$33.95 Inc. GST
Fork Cap ALLOY (FC_FB02_SILVER)
$13.95 Inc. GST
Seatpost Clamp Assembly (Nut, Bolt, Wedge)
$19.95 Inc. GST
Seatpost Grey (SP_FB01_SILVER)
$19.95 Inc. GST
Saddle Black (SA_FB01_BLACK)
$44.95 Inc. GST
Grip Red EACH (GR_FB01_RED)
$6.95 Inc. GST