FirstBIKE Wheel Front - Blue (FW_FB01_BLUE)
(FBS-WHFB)
| SKU | FBS-WHFB |
| Barcode # | 8718309411039 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.010890000m3 |
More From This Category
Decal Set - suits Cross and Street Bikes (SS_FB01)
$5.94 Inc. GST
Seatpost Black (SP_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Saddle Blue (SA_FB01_BLUE)
$44.95 Inc. GST
Inner Tube Vee 12x2.25AV 40mm FAT (TU_FB01_12225FA
$10.95 Inc. GST
Frame Light Blue (MF_FB01_LIGHTBLUE)
$71.94 Inc. GST
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Grey with AIRLESS T
$65.94 Inc. GST
Bolt Hex M6 x 12 CP Saddle Bolt (HB_FB01_612CP)
$1.95 Inc. GST
Bolt M8 x 40 CP Seat Clamp Bolt (SB_FB01_840CP)
$3.95 Inc. GST
Seatpost Grey (SP_FB01_SILVER)
$19.95 Inc. GST
Grip Yellow EACH (SA_FB01_YELL)
$6.95 Inc. GST
Frame Violet (MF_FB01_VIOLET)
$71.94 Inc. GST
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Grey (FW_FB01_SILVE
$39.94 Inc. GST
Wheel Rear Black FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Handlebar Plug/Cap Black (HC_FB01_BLACK)
$0.99 Inc. GST
Screw 3 x 12 CP Front Fender Screw (SB_FB01_312CP)
$0.99 Inc. GST
Decal Set - GFT - front decals (SS_FB03)
$3.95 Inc. GST
Saddle Orange (SA_FB01_ORANGE)
$44.95 Inc. GST
Mud Guard Front Black (FM_FB01_BLACK)
$5.94 Inc. GST
Seatpost Clamp Assembly (Nut, Bolt, Wedge)
$19.95 Inc. GST
Tyre Street Air Tour Trax (Inflatable)
$33.95 Inc. GST