FirstBIKE Spare Frame Black (MF_FB01_BLACK) Frame only in black Other parts available separately
(FBS-FRK)
| SKU | FBS-FRK |
| Barcode # | 8718309411091 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Shipping Cubic | 0.009360000m3 |
More From This Category
Saddle Yellow (SA_FB01_YELL)
$44.95 Inc. GST
Seatpost Grey (SP_FB01_SILVER)
$19.95 Inc. GST
Frame Pink (MF_FB01_PINK)
$71.94 Inc. GST
Saddle Orange (SA_FB01_ORANGE)
$44.95 Inc. GST
Handlebar Plug/Cap Black (HC_FB01_BLACK)
$0.99 Inc. GST
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Black (FW_FB01_BLAC
$39.94 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 90 CP Rear Axle for Non Brake (HB_FB
$3.95 Inc. GST
Decal - Logo FirstBIKE PU (LG_FB01)
$3.95 Inc. GST
Mud Guard Front Black (FM_FB01_BLACK)
$5.94 Inc. GST
Wheel Rear Black FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Wheel Rear Orange FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Tyre Street Air Tour Trax (Inflatable)
$33.95 Inc. GST
Frame Red (MF_FB01_RED)
$71.94 Inc. GST
Grip Blue EACH (GR_FB01_BLUE)
$6.95 Inc. GST
Brake Lever Black (BL_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Washer M6 CP Washer for saddle bolts (WS_FB01_6CP)
$0.79 Inc. GST
Decal Set - GFT - front decals (SS_FB03)
$3.95 Inc. GST
Frame Violet (MF_FB01_VIOLET)
$71.94 Inc. GST
Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.) with AI
$81.95 Inc. GST
Nut M8 CP for Lowering Kit (LN_FB01_8CP)
$0.99 Inc. GST