(FBS-FKGK)
| SKU | FBS-FKGK |
| Barcode # | 8718309411022 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Shipping Cubic | 0.012600000m3 |
More From This Category
Frame Red (MF_FB01_RED)
$71.94 Inc. GST
Seatpost Black (SP_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Bolt M8 x 40 CP Seat Clamp Bolt (SB_FB01_840CP)
$3.95 Inc. GST
Washer M6 CP Washer for saddle bolts (WS_FB01_6CP)
$0.79 Inc. GST
Screw 3.5 x 16 CP head cap cover screw (SB_FB01_35
$0.99 Inc. GST
Saddle Orange (SA_FB01_ORANGE)
$44.95 Inc. GST
Brake Lever Black (BL_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Frame Green (MF_FB01_GREEN)
$71.94 Inc. GST
Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Inner Tube Vee 12x2.25AV 40mm FAT (TU_FB01_12225FA
$10.95 Inc. GST
Tyre Street Air Tour Trax (Inflatable)
$33.95 Inc. GST
Grip Red EACH (GR_FB01_RED)
$6.95 Inc. GST
Decal - Logo FirstBIKE PU (LG_FB01)
$3.95 Inc. GST
Decal Set - suits Cross and Street Bikes (SS_FB01)
$5.94 Inc. GST
Nut Nylock M8 CP (NN_FB01_8CP)
$0.99 Inc. GST
Handlebar Plug/Cap Black (HC_FB01_BLACK)
$0.99 Inc. GST
Saddle RED (SA_FB01_RED)
$44.95 Inc. GST
Saddle Yellow (SA_FB01_YELL)
$44.95 Inc. GST
Grip Orange EACH (GR_FB01_ORANGE)
$6.95 Inc. GST
Decal Set - GFT - front decals (SS_FB03)
$3.95 Inc. GST