Helix Race | Chainring | 107BCD | 38T | Shimano/SRAM 11/12s Chain Compatible | Black (CR4HRA-148)
Helix Race | Chainring | 107BCD | 38T | Shimano/SRAM 11/12s Chain Compatible | Black (CR4HRA-148)
(ETG-CR4HRA-148)
| SKU | ETG-CR4HRA-148 |
| Barcode # | 4711280340972 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.006750000m3 |
Others Also Bought
SPARE TRS RACE Cassette PART 9-28t 11spd (FWS10-1
$369.95 Inc. GST
RM Legacy Link Upgrade Kit (BEE0209)
$107.95 Inc. GST
40-Series Bearing 1-3/8 inch (IS49) (36/45) fits C
$55.95 Inc. GST
Guidering Helix Plus | Direct | 30T | 52/55mm Flip
$114.95 Inc. GST
STEM COMP TRAIL & 4-AXIS REPLACEMENT STAINLESS STE
$18.95 Inc. GST
EEBRAKE - BOXED ASSEMBLY - BROMPTON FRONT (BEE0377
$739.95 Inc. GST
More From This Category
Helix Race GR | Chainring | 36T | Direct Mount | 7
$142.94 Inc. GST
Guidering Helix R | Direct | 32T | 52/55mm Flip Fl
$142.94 Inc. GST
Helix Race | Chainring | 8 Bolt | 32T | 3mm Offset
$142.94 Inc. GST
Helix Race | Chainring | 8 Bolt | 30T | 3mm Offset
$142.94 Inc. GST
Guidering Helix R | Direct | 34T | 52/55mm Flip Fl
$142.94 Inc. GST
Guidering Helix R | 3-BOLT DIRECT MOUNT | 28T | 3m
$142.94 Inc. GST
Helix Race GR | Chainring | 36T | Direct Mount | 7
$142.94 Inc. GST
Guidering Helix R | Direct | 30T | 52/55mm Flip Fl
$142.94 Inc. GST
Helix Race GR | Chainring | 34T | Direct Mount | 7
$142.94 Inc. GST
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 42T - 3mm OFFSET
$215.95 Inc. GST
Helix Race | Chainring | 8 Bolt | 36T | 3mm Offset
$142.94 Inc. GST
Guidering Helix Plus | Direct | 30T | 52/55mm Flip
$114.95 Inc. GST
Guidering Helix Plus | Direct | 32T | 52/55mm Flip
$114.95 Inc. GST
Guidering Helix R | Direct | 28T | 52/55mm Flip Fl
$142.94 Inc. GST
Helix Race GR | Chainring | 34T | Direct Mount | 7
$142.94 Inc. GST
Guidering Helix R | Direct | 28T | 52/55mm Flip Fl
$142.94 Inc. GST