Grappler Sidekick | Flux Carbon | Front Wheel | Downhill | 29" x 30mm | 28 Hole | 110x20mm Boost | Black (WH5GKA-309)
(ETG-WH5GKA-309)
| SKU | ETG-WH5GKA-309 |
| Barcode # | 4711280344642 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.700m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.063700000m3 |
More From This Category
Duroc SD42 Expert 27.5in Front wheel 110x15 (292-3
$384.94 Inc. GST
SR324 Trail Expert 24in Front wheel 110x15 AM (292
$384.94 Inc. GST
Duroc 35 Expert 27.5in Front wheel 110x15 AM (292-
$384.94 Inc. GST
Duroc 35 PRO 27.5in Front 110x15 (292-33118-K001)
$524.95 Inc. GST
Wheel LG1 Plus Front | Downhill | 27.5in x 30mm |
$516.95 Inc. GST
Duroc 40 Expert 27.5in Front wheel 110x15 AM (292-
$384.94 Inc. GST
SR326 Trail Expert 26in Front wheel 110x15 AM (292
$384.94 Inc. GST