(FBS-SPK)
| SKU | FBS-SPK |
| Barcode # | 8718309411213 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001800000m3 |
More From This Category
Wheel Rear Orange FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Grip Red EACH (GR_FB01_RED)
$6.95 Inc. GST
Fork Cap Grey (FC_FB01_SILVER)
$1.95 Inc. GST
Bolt M8 x 40 CP Seat Clamp Bolt (SB_FB01_840CP)
$3.95 Inc. GST
Fork Cap ALLOY (FC_FB02_SILVER)
$13.95 Inc. GST
Frame Black (MF_FB01_BLACK)
$71.94 Inc. GST
Mud Guard Rear Black (RM_FB01_BLACK)
$5.94 Inc. GST
Brake Cable Grey (BC_FB01_SILVER)
$18.95 Inc. GST
Frame Red (MF_FB01_RED)
$71.94 Inc. GST
Steerer Spindle Only (FA_FB01_1512AL)
$19.95 Inc. GST
Fork Grey (FF_FB01_SILVER)
$59.95 Inc. GST
Tyre Vee 12.5in x 2.25in FAT (TI_FB01_60203FAT)
$49.94 Inc. GST
Wheel Rear Black FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Saddle Black (SA_FB01_BLACK)
$44.95 Inc. GST
Wheel spoke cover (plug) black (WS_FB01_BLACK)
$1.20 Inc. GST
Fork Black (FF_FB01_BLACK)
$59.95 Inc. GST
Grip Black EACH (GR_FB01_BLACK)
$6.95 Inc. GST
Bolt Hex M6 x 12 CP Saddle Bolt (HB_FB01_612CP)
$1.95 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 90 CP Rear Axle for Non Brake (HB_FB
$3.95 Inc. GST
Saddle Yellow (SA_FB01_YELL)
$44.95 Inc. GST