Bottom Bracket 30mm Spindle BB30 68/73mm Shell width (BB20.P-BB30.K) (CTN10)
(ETG-BBABB3068E13)
| SKU | ETG-BBABB3068E13 |
| Barcode # | 4712757579994 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001200000m3 |
Others Also Bought
Crank Helix Race | 165x73mm | no BB, no ring | wit
$516.95 Inc. GST
e*thirteen Wheels Rear
From $1,096.95 Inc. GST
Crank Helix Core | 165x73mm | no BB, no ring | wit
$271.95 Inc. GST
More From This Category
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded RED
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded PUR
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm PF30 Press Fit 3
$240.96 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded RED
$288.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded (B
$699.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm BB30 (ZBAI0180)
$633.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded GOL
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm PF30 (ZBAI0181)
$743.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) T47 Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded PUR
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BB30 (ZBA
$280.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle LG1 BSA 83mm (BB20.P-B
$161.95 Inc. GST
Gen 3 Bottom Bracket Replacement Dust Seal and Brg
$36.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle T47 Threaded Fits 68mm
$172.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded BLA
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm T47i Threaded 86
$280.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded BLU
$288.95 Inc. GST