lower leg casting for Manitou Mezzer fork 29". (black)
141-36713-K016
(MAS-141-36713-K016)
| SKU | MAS-141-36713-K016 |
| Barcode # | 847863028099 |
| Brand | Manitou |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.460m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.014904000m3 |
Others Also Bought
30mm Seal Tool (172-31121)
$101.95 Inc. GST
More From This Category
Spring, DORADO COMP 37MM, COIL, SOFT (141-38380-K0
$94.95 Inc. GST
MY22+ Dorado Air Assembly 34mm chassis
$237.95 Inc. GST
HELM MKII STICKER KIT
From $68.95 Inc. GST
HELM MKII PEARLED RED STICKER KIT (BAG0615)
$68.95 Inc. GST
HELM MKII MATTE BLACK STICKER KIT (BAG0596)
$68.95 Inc. GST
GREASE, SLICKOLEUM, 15-OZ TUB (20-32929)
$95.95 Inc. GST
DORADO 37MM, Lower Crown/Steerer Assembly, Long Of
$265.95 Inc. GST
FORK TOOL, SEAL MY20 34mm & 37mm (172-37540-K002)
$97.95 Inc. GST
Spring, DORADO COMP 37MM, COIL, X-FIRM (141-38380-
$94.95 Inc. GST
30mm Seal Tool (172-31121)
$101.95 Inc. GST
KIT, CIRCUS, 20MM AXLE w/washer (141-23995)
$59.95 Inc. GST
Manitou Integrated Lock Out MILO Upgrade Kit for A
$138.95 Inc. GST
HELM COIL - MAIN SPRING - 65LBS/IN - BLUE (AAG0426
$90.95 Inc. GST
Dust Seal Kit for 30mm Stanchions - Markhor, M30,
$49.95 Inc. GST
DORADO 37MM, UPPER CROWN DOUBLE BOLT Long Offset 5
$182.95 Inc. GST
KIT, MARKHOR 110, 15MM AXLE (141-34005)
$64.95 Inc. GST
HELM COIL - MAIN SPRING - 35LBS/IN - RED (AAG0421)
$90.95 Inc. GST
DORADO 37MM, UPPER CROWN Long Offset 57mm, Expert
$195.95 Inc. GST
Front Hose Guide + Hardware - Machete, Machete JUN
$19.95 Inc. GST