HELM COIL - MAIN SPRING - 45LBS/IN - BLACK (AAG0422)
(CSS-FKHLMSP45)
| SKU | CSS-FKHLMSP45 |
| Barcode # | 840226145273 |
| Brand | Cane Creek |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.000560000m3 |
More From This Category
DORADO 37MM, UPPER CROWN Long Offset 57mm, Expert
$195.95 Inc. GST
DORADO 37MM, Lower Crown/Steerer Asy, Short Offset
$248.95 Inc. GST
HELM - COLOR KIT - RED (BAG0733R)
$199.95 Inc. GST
Rebuild Kit Dorado Pro / Dorado Expert / Dorado Co
$157.95 Inc. GST
DORADO 37MM, Lower Crown/Steerer Assembly, Long Of
$265.95 Inc. GST
Front Hose Guide + Hardware - Machete, Machete JUN
$19.95 Inc. GST
Spring, DORADO COMP 37MM, COIL, XX-FIRM (141-38380
$94.95 Inc. GST
HELM D-LOC AXLE BOLT ON ASSEMBLY BLACK - V2 (BAG05
$168.95 Inc. GST
FORK CLAMP BLOCK (172-31464)
$280.95 Inc. GST
Spring, DORADO COMP 37MM, COIL, SOFT (141-38380-K0
$94.95 Inc. GST
Rebuild Kit - Markhor, M30, R7 (141-28528-K004)
$78.95 Inc. GST
HELM - NEGATIVE CHARGE AIR COVER (AAG0583)
$19.95 Inc. GST
MY22+ Rebound cartridge assembly w/knob 34mm
$250.95 Inc. GST
Rebuild Kit - Mastodon, Mattoc, Magnum (141-28528-
$91.95 Inc. GST
DORADO 37MM, Lower Crown/Steerer Assembly, Short O
$241.94 Inc. GST
HELM MKII - 29 - AIR TO COIL CONVERSION KIT (AAG06
$314.95 Inc. GST
MY22+ VTT 6P Damper w/knob 34mm chassis
$233.95 Inc. GST
MY22+ IRT W/Cap 34mm chassis (141-39022-K010)
$182.95 Inc. GST
MY22+ ABS+ Trail damper w/knob 34mm chassis
$140.95 Inc. GST
Dust Seal Kit, 37mm (Mezzer) (141-36713-K025)
$61.95 Inc. GST