HELM D-LOC AXLE BOLT ON ASSEMBLY BLACK - V2 (BAG0586K)
(CSS-FKHLMAXL15V2)
| SKU | CSS-FKHLMAXL15V2 |
| Barcode # | 840226090269 |
| Brand | Cane Creek |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000735000m3 |
Others Also Bought
JUNIT 34 Expert Boost, Gloss Black 26in 140mm Trav
$1,195.95 Inc. GST
R8 PRO 29 Boost 120mm Travel 44OS DEUCE REMOTE LO
$1,939.95 Inc. GST
More From This Category
MY22+ VTT 6P Damper w/knob 34mm chassis
$233.95 Inc. GST
NEW Low Friction Dust Seal Kit for 32mm Stanchions
$61.95 Inc. GST
Dust Seal Kit, MATTOC 34MM DUST WIPER SEAL (141-39
$74.95 Inc. GST
HELM - NEGATIVE CHARGE AIR COVER (AAG0583)
$19.95 Inc. GST
HELM - COLOR KIT - RED (BAG0733R)
$199.95 Inc. GST
Rebuild Kit - Machete, Circus, Marvel, Minute (141
$78.95 Inc. GST
HELM COIL - MAIN SPRING - 55LBS/IN - GREEN (STOCK
$90.95 Inc. GST
Dust Seal Kit, 37mm (Mezzer) (141-36713-K025)
$61.95 Inc. GST
HELM-TRAVEL REDUCTION KIT - 2 X 10MM - BAG (BAG039
$18.95 Inc. GST
MATTOC TOOL KIT (172-31133)
$125.95 Inc. GST
Mezzer Crown / Steerer Assembly, Long Offset (51mm
$414.95 Inc. GST
Rebuild Kit Dorado Pro / Dorado Expert / Dorado Co
$157.95 Inc. GST
Manitou Integrated Lock Out MILO Upgrade Kit for A
$138.95 Inc. GST
HELM MKII PEARLED RED STICKER KIT (BAG0615)
$68.95 Inc. GST
DORADO 37MM, UPPER CROWN Long Offset 57mm, Expert
$195.95 Inc. GST
MY22+ Rebound cartridge assembly w/knob 34mm
$250.95 Inc. GST
HELM MKII METALLIC ORANGE STICKER KIT (BAG0613)
$68.95 Inc. GST
DORADO 37MM BUSHING KIT (141-38380-K020)
$182.95 Inc. GST
Spring, DORADO COMP 37MM, COIL, SOFT (141-38380-K0
$94.95 Inc. GST
HELM - POSITIVE CHARGE AIR COVER (BAG0407)
$52.95 Inc. GST