HELM COIL - MAIN SPRING - 55LBS/IN - GREEN (STOCK WEIGHT) (AAG0424)
(CSS-FKHLMSP55)
| SKU | CSS-FKHLMSP55 |
| Barcode # | 840226145297 |
| Brand | Cane Creek |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.000560000m3 |
More From This Category
Direct mount fender for Manitou Dorado (141-41229-
$49.95 Inc. GST
Mezzer Pro lower casting, BLACK (141-36713-K016)
$413.95 Inc. GST
KIT, CIRCUS, 20MM AXLE w/washer (141-23995)
$59.95 Inc. GST
HELM MKII - 29 - AIR TO COIL CONVERSION KIT (AAG06
$314.95 Inc. GST
DORADO 37MM, UPPER CROWN Short Offset 47mm, Expert
$195.95 Inc. GST
HELM - NEGATIVE CHARGE AIR COVER (AAG0583)
$19.95 Inc. GST
Hexlock SL Axle 150mm FATBIKE (141-33147-K004)
$81.95 Inc. GST
KIT KNOBS MC2/IRT AL MY22 MATTOC PRO (141-39022-K0
$130.96 Inc. GST
HELM MKII MATTE BLACK STICKER KIT (BAG0596)
$68.95 Inc. GST
DORADO 37MM, Lower Crown/Steerer Assembly, Short O
$241.94 Inc. GST
DORADO 37MM, Lower Crown/Steerer Assembly, Long Of
$265.95 Inc. GST
Dust Seal Kit, DORADO 37MM DUST WIPER SEAL (141-38
$69.95 Inc. GST
KIT, MARKHOR 110, 15MM AXLE (141-34005)
$64.95 Inc. GST
Junit 32mm 24 inch Casting MBLK (141-36683-K004)
$308.95 Inc. GST
Spring, DORADO COMP 37MM, COIL, MEDIUM (141-38380-
$94.95 Inc. GST
Front Hose Guide + Hardware - Machete, Machete JUN
$19.95 Inc. GST
Spring, DORADO COMP 37MM, COIL, FIRM (141-38380-K0
$94.95 Inc. GST
Junit KIT, 32MM KNOB, PRO ABS+ & ADJ RBND (141-366
$49.95 Inc. GST
Spring, DORADO COMP 37MM, COIL, SOFT (141-38380-K0
$94.95 Inc. GST
DORADO 37MM, UPPER Short O/set 47mm, Pro Polish SI
$130.96 Inc. GST