eeBarKeep Bar End Plug PAIR SILVER (BAH0007S)
Keep your handlebars light and tidy with our eeBarKeep bar end plugs. Weighing in at 6 grams each and designed with both flat and drop bar applications in mind, these CNC machined, high-quality components build upon the ee experience: precision, ingenuity, and the love of the ride.
Available in Gold, Silver, Red, Blue, Purple, and Black!
(CKG-HBBEPLUGS)
| SKU | CKG-HBBEPLUGS |
| Barcode # | 840226088341 |
| Brand | eecycleworks |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.015m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.000054000m3 |
More From This Category
C12 Carbon Handlebar, 1/2in Rise, 31.8mm Diameter,
$377.95 Inc. GST
Base 35 Handlebar | 800mm Wide | 20mm Rise | 9/5 S
$99.95 Inc. GST
Bar Classic Evo Curve
From $98.94 Inc. GST
Covert Race Carbon 35 I.C.R. | Handlebar | 780mm W
$314.95 Inc. GST
BAR COMP ErgoMax- CHOOSER
From $101.95 Inc. GST
BAR CLASSIC FLAT HP Silver /31.8mm/560mm/AL6061/5D
$57.95 Inc. GST
BAR WCS Rizer Trail Alloy /31.8mm/800mm/20mm/AL705
$164.94 Inc. GST
BAR WCS TRAIL RIZER 10D / Blatte / 800mm / 20mm Ri
$160.95 Inc. GST
Bar Classic VentureMax
From $101.95 Inc. GST
eeBarKeep Bar End Plug PAIR RED (BAH0007R)
$82.95 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1in Rise, width, 31.8mm
$132.95 Inc. GST
BAR RL1 FLAT 9Deg/31.8mm/740mm BB Black (304253170
$37.95 Inc. GST
Handlebar H-Bar Loop Butted Alloy 2.5in RISE 710mm
$340.94 Inc. GST
BAR SUPERLOGIC 31.8mm/760mm / 40mm Rise/5D Bend Up
$368.95 Inc. GST
C25 Carbon Handlebar, 1in Rise, 31.8mm Diameter, C
$377.95 Inc. GST
BAR CLASSIC EL CAMINO 750MM / 50MM RISE 35D (30475
$101.95 Inc. GST
BAR WCS TRAIL FLAT Matte /31.8mm/760mm/+/-5mm/AL70
$164.94 Inc. GST
eeBarKeep Bar End Plug PAIR BLUE (BAH0007B)
$82.95 Inc. GST
Bar Road COMP Butano V2
From $117.95 Inc. GST
BAR SuperLogic VENTUREMAX - CHOOSER
From $499.95 Inc. GST