Chainring e*spec Aluminum Direct Mount | 32T | Shimano E8000 | Black (CR4UPA-109) (CTN10)
Chainring e*thirteen | e*spec Aluminum Direct Mount | 32T | Shimano E8000 | Black
Compatibility - Shimano EP8/E8000/E7000
(ETG-CRESPS832K)
| SKU | ETG-CRESPS832K |
| Barcode # | 4710751509207 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.264m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.228m |
| Shipping Cubic | 0.000800000m3 |
Others Also Bought
ee Shoe and Hardware Assembly (BEE0083)
$210.95 Inc. GST
WCS TRUEGRIP NEOPRENE GRIPS Black 130mm (384508170
$24.95 Inc. GST
Seatpost G4 THUDBUSTER - BLK LONG TRAVEL - BOXED
From $397.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 32T | Bosch Gen4 D
$167.95 Inc. GST
HELLBENDER 70 LITE-ASMBLY-TPR-ZS44/28.6/H8|ZS56/40
$250.95 Inc. GST
More From This Category
Helix Race e*spec | Chainring | 32T | Fazua Ride 6
$167.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 32T | Bosch SX / G
$167.95 Inc. GST
Chainring e*spec Aluminum Direct Mount | 34T | Shi
$121.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 32T | Shimano EP8
$167.95 Inc. GST
Chainring e*spec Aluminum Direct Mount | 32 | TQ D
$124.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 32T | Fazua Ride 6
$167.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 32T | Bosch Gen4 D
$167.95 Inc. GST
Helix Core e*spec | Chainring | 32T | Shimano | st
$61.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 34T | DJI Avinox D
$177.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 32T | Bosch Gen4 D
$167.95 Inc. GST
Helix Core e*spec | Chainring | 34T | Bosch SX / G
$61.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 32T | Bosch Gen4 D
$167.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 34T | Bosch Gen4 D
$167.95 Inc. GST
Chainring e*spec Aluminum Direct Mount | 36T | Bro
$121.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 32T | Kenevo/Levo
$177.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 34T | Shimano EP8
$167.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 32T | TQ HPR50 Dir
$167.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 34T | DJI Avinox D
$177.95 Inc. GST
Helix e*spec | Chainring | 104BCD | 7075 AL | 32T
$78.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 34T | TQ HPR50 Dir
$167.95 Inc. GST