Chain Ring XCX Ultralight Guide Ring Direct BOOST 10/11/12Spd 40T Black (CR3UNA-111) (CTN20)
ONLY ONE REMAINING!
(ETG-CRDMBST40UL)
| SKU | ETG-CRDMBST40UL |
| Barcode # | 4710751505216 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.264m |
| Shipping Height | 0.084m |
| Shipping Length | 0.228m |
| Shipping Cubic | 0.000800000m3 |
More From This Category
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 30T - 3mm OFFSET
$215.95 Inc. GST
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 32T - 3mm OFFSET
$215.95 Inc. GST
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 32T - 0mm OFFSET
$215.95 Inc. GST
Guidering Helix Plus | Direct | 30T | 52/55mm Flip
$114.95 Inc. GST
Helix Race | Chainring | 8 Bolt | 34T | 3mm Offset
$142.94 Inc. GST
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 32T - 3mm OFFSET
$215.95 Inc. GST
Helix Race | Chainring | 8 Bolt | 32T | 3mm Offset
$142.94 Inc. GST
Helix Race GR | Chainring | 34T | Direct Mount | 7
$142.94 Inc. GST
Helix Race | Chainring | 107BCD | 38T | Shimano/SR
$157.95 Inc. GST
Guidering Helix R | Direct | 28T | 52/55mm Flip Fl
$142.94 Inc. GST
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 40T - 3mm OFFSET
$215.95 Inc. GST
Helix Race GR | Chainring | 36T | Direct Mount | 7
$142.94 Inc. GST
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 30T - 0mm OFFSET
$215.95 Inc. GST
Guidering Helix R | Direct | 30T | 52/55mm Flip Fl
$142.94 Inc. GST
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 44T - 3mm OFFSET
$215.95 Inc. GST
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 42T - 3mm OFFSET
$215.95 Inc. GST
Guidering Helix R | Direct | 34T | 52/55mm Flip Fl
$142.94 Inc. GST
Helix Race | Chainring | 8 Bolt | 32T | 3mm Offset
$142.94 Inc. GST
Guidering Helix R | Direct | 32T | 52/55mm Flip Fl
$142.94 Inc. GST
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 30T - 3mm OFFSET
$215.95 Inc. GST