HELM COIL - MAIN SPRING - 55LBS/IN - GREEN (STOCK WEIGHT) (AAG0424)
(CSS-FKHLMSP55)
| SKU | CSS-FKHLMSP55 |
| Barcode # | 840226145297 |
| Brand | Cane Creek |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.000560000m3 |
More From This Category
Rebuild Kit - Mastodon, Mattoc, Magnum (141-28528-
$91.95 Inc. GST
Manitou Integrated Lock Out MILO Upgrade Kit for A
$138.95 Inc. GST
Junit 32mm 24 inch Casting MBLK (141-36683-K004)
$308.95 Inc. GST
HELM COIL - MAIN SPRING - 45LBS/IN - BLACK (AAG042
$90.95 Inc. GST
Front Hose Guide + Hardware - Machete, Machete JUN
$19.95 Inc. GST
MY22+ IRT W/Cap 34mm chassis (141-39022-K010)
$182.95 Inc. GST
Mezzer Crown / Steerer Assembly, Long Offset (51mm
$414.95 Inc. GST
Spring, DORADO COMP 37MM, COIL, X-SOFT (141-38380-
$91.95 Inc. GST
CSA MARKHOR 1-1/8in Straight Steerer 27.5in (141-3
$294.95 Inc. GST
MY22+ Dorado Air Assembly 34mm chassis
$237.95 Inc. GST
HELM-TRAVEL REDUCTION KIT - 2 X 10MM - BAG (BAG039
$18.95 Inc. GST
MY22+ VTT 6P Damper w/knob 34mm chassis
$233.95 Inc. GST
KIT, MARKHOR 110, 15MM AXLE (141-34005)
$64.95 Inc. GST
MY22+ Rebound cartridge assembly w/knob 34mm
$250.95 Inc. GST
Dust Seal Kit, MATTOC 34MM DUST WIPER SEAL (141-39
$74.95 Inc. GST
HELM - COLOR KIT - RED (BAG0733R)
$199.95 Inc. GST
DORADO 37MM, UPPER CROWN DOUBLE BOLT Short Offset
$182.95 Inc. GST
Spring, DORADO COMP 37MM, COIL, FIRM (141-38380-K0
$94.95 Inc. GST
HELM D-LOC AXLE BOLT ON ASSEMBLY BLACK - V2 (BAG05
$168.95 Inc. GST