FirstBIKE Spare Tyre Street Air Tour Trax (Inflatable) (TI_FB01_47203STREET) Inflatable, slick style tyre for FirstBIKE Street models Requires the use of a tube, available separately
(FBS-TYSTREET-TOUR)
| SKU | FBS-TYSTREET-TOUR |
| Barcode # | 8718309410780 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.004900000m3 |
More From This Category
Saddle Yellow (SA_FB01_YELL)
$44.95 Inc. GST
Seatpost Grey (SP_FB01_SILVER)
$19.95 Inc. GST
Frame Pink (MF_FB01_PINK)
$71.94 Inc. GST
Saddle Orange (SA_FB01_ORANGE)
$44.95 Inc. GST
Handlebar Plug/Cap Black (HC_FB01_BLACK)
$0.99 Inc. GST
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Black (FW_FB01_BLAC
$39.94 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 90 CP Rear Axle for Non Brake (HB_FB
$3.95 Inc. GST
Decal - Logo FirstBIKE PU (LG_FB01)
$3.95 Inc. GST
Mud Guard Front Black (FM_FB01_BLACK)
$5.94 Inc. GST
Wheel Rear Black FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Wheel Rear Orange FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Frame Red (MF_FB01_RED)
$71.94 Inc. GST
Grip Blue EACH (GR_FB01_BLUE)
$6.95 Inc. GST
Brake Lever Black (BL_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Washer M6 CP Washer for saddle bolts (WS_FB01_6CP)
$0.79 Inc. GST
Decal Set - GFT - front decals (SS_FB03)
$3.95 Inc. GST
Frame Violet (MF_FB01_VIOLET)
$71.94 Inc. GST
Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.) with AI
$81.95 Inc. GST
Nut M8 CP for Lowering Kit (LN_FB01_8CP)
$0.99 Inc. GST
Bolt Hex M6 x 15 CP Rear Fender Bolt (HB_FB01_615C
$1.95 Inc. GST