Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | Enduro | 29" x 30mm | 28 Hole | 157x12mm Superboost | XD Driver | Black (WH5GKA-303)
(ETG-WH5GKA-303)
| SKU | ETG-WH5GKA-303 |
| Barcode # | 4711280344581 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.700m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.063700000m3 |
Others Also Bought
Plus 35 Handlebar | 800mm Wide | 20mm Rise | 9/5 S
$142.94 Inc. GST
Ultralight XCX Race Aluminium Rear Hub | 28 hole |
$583.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 135/142 Black HG (281-32618-K001)
$293.95 Inc. GST
ProTaper Stem, Stealth
From $198.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO 27.5in Rear 157x12 SUPER BOOST (Micro
$875.95 Inc. GST
e*thirteen Wheels Rear
From $1,096.95 Inc. GST
A38 Aluminium bar, 1.5in Rise, 31.8mm, BLACK, 810m
$198.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Front Wheel | Do
$1,434.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | End
$2,023.94 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | Dow
$2,529.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | Dow
$2,529.95 Inc. GST
More From This Category
e*thirteen Wheels Rear
From $1,096.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO 29in Rear 157x12 SUPER BOOST (Microsp
$875.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | End
$2,023.94 Inc. GST
Duroc SD37 PRO 29in Rear 157x12 SUPER BOOST (HG +
$740.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO 27.5in Rear 157x12 SUPER BOOST (Micro
$875.95 Inc. GST
SR329 Trail Expert 29in Rear Wheel 157x12 XD/MS AM
$577.95 Inc. GST
Duroc SD37 PRO DH 29in Rear 157x12 (HG + XD) (292-
$875.95 Inc. GST
Duroc SD37 Expert 29in Rear Wheel 157x12 Axle (Mic
$577.95 Inc. GST
MULEFUT 80 26in Rear 170/177x12mm Blk (V2) (Micros
$734.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | Dow
$2,529.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | Dow
$2,529.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO 29in Rear 157x12 SUPER BOOST (HG + XD
$740.95 Inc. GST
MULEFUT 80 26in Rear 197x12mm Blk (V2) (HG + XD) (
$734.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | End
$2,023.94 Inc. GST