Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | Downhill | 27.5" x 30mm | 32 Hole | 157x12mm | 7 spd 9-24t DM Cassette | Black (WH5GKA-316)
(ETG-WH5GKA-316)
| SKU | ETG-WH5GKA-316 |
| Barcode # | 4711280344710 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.700m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.063700000m3 |
Others Also Bought
Ultralight XCX Race Aluminium Front Hub | 28 hole
$396.95 Inc. GST
J-Bend PSR TB 2016 2.2/2.0/1.6/2.0 OILSLICK
From $85.65 Inc. GST
SRC/SRX Freehub Driver Kit - SRAM XDR Road Alloy 3
$207.96 Inc. GST
Grappler Race Alloy | XD Driver | Wheelset | Endur
$1,339.95 Inc. GST
More From This Category
Duroc 35 PRO 29in Rear 157x12 SUPER BOOST (Microsp
$875.95 Inc. GST
Duroc SD37 PRO 29in Rear 157x12 SUPER BOOST (HG +
$740.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO 27.5in Rear 157x12 SUPER BOOST (Micro
$875.95 Inc. GST
MULEFUT 80 26in Rear 170/177x12mm Blk (V2) (Micros
$734.95 Inc. GST
SR329 Trail Expert 29in Rear Wheel 157x12 XD/MS AM
$577.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | End
$2,023.94 Inc. GST
MULEFUT 80 26in Rear 197x12mm Blk (V2) (HG + XD) (
$734.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO 29in Rear 157x12 SUPER BOOST (HG + XD
$740.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | Dow
$2,529.95 Inc. GST
e*thirteen Wheels Rear
From $1,096.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | End
$2,023.94 Inc. GST
Duroc SD37 PRO DH 29in Rear 157x12 (HG + XD) (292-
$875.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | End
$2,023.94 Inc. GST