(CKG-BAI0402)
| SKU | CKG-BAI0402 |
| Barcode # | 840226088174 |
| Brand | eecycleworks |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000288000m3 |
More From This Category
SPARE Helix Race Carbon e*spec DUB Self-Extractor
$42.95 Inc. GST
Crank Spare Gen 3 M15 tightening bolt | Fits E*spe
$8.95 Inc. GST
EEWINGS 8 BOLT SHIMANO ULTEGRA 8100 SPIDER 110X4BC
$205.95 Inc. GST
EEWINGS - 8BOLT - STAINLESS CHAINRING BOLTS - 8X (
$57.95 Inc. GST
Crank Spare Gen 3 M15 tightening bolt | Fits E*spe
$24.95 Inc. GST
ee WINGS - 14mm - SS BOLT W/ HEX TOOL (BAI0101)
$100.95 Inc. GST
Helix Race Carbon Chainring Bolt kit (CSS50-109)
$21.95 Inc. GST
Helix Race Carbon Self-Extractor Kit (CSS50-107)
$34.95 Inc. GST
SPARE Helix Race Carbon e*spec Fazua Ride 60 Self-
$42.95 Inc. GST
SPARE SL Aluminum APS Adjuster | Fits all cranks e
$37.95 Inc. GST
SPARE APS Adjuster | Gen 4 Fits HELIX Cranks (CSS4
$31.95 Inc. GST
SPARE Helix Race Alloy GR Self-Extractor Kit (CSS5
$42.95 Inc. GST
EEWINGS 3 BOLT - STAINLESS SPINDLE BOLT AND WASHER
$98.94 Inc. GST
Helix Race APS Adjuster | Fits Helix Race Cranks (
$37.95 Inc. GST
Helix Race APS Adjuster | Fits Helix Race Carbon C
$32.95 Inc. GST
EEWINGS - TITANIUM CHAINRING BOLT - 3X - BAGGED (B
$45.95 Inc. GST
Crank Spare TRSr LG1r eSpec Race Carbon Crank Shoe
$21.95 Inc. GST
EEWINGS 8 BOLT - STAINLESS SPINDLE BOLT AND WASHER
$105.95 Inc. GST
SPARE Gen 4 Self extractor kit | Fits XCX Race (CS
$42.95 Inc. GST
SPARE Helix Race Carbon e*spec BOSCH SX-Brose S Ma
$42.95 Inc. GST