(CKG-BAI0383)
| SKU | CKG-BAI0383 |
| Barcode # | 840226070698 |
| Brand | eecycleworks |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000288000m3 |
Others Also Bought
Adaptor Plate ISCG 05, Alloy (ADP.ISCG.I05)
$39.95 Inc. GST
Bash Guard TurboCharger, 32T Max, Black (TRC.32.B)
$89.95 Inc. GST
Frame Protector Kit (15000007020)
$18.95 Inc. GST
EEWINGS - 8BOLT - ALL ROAD - CRANK ASSEMBLY - 165M
$2,511.95 Inc. GST
More From This Category
SPARE Helix Race Carbon e*spec DUB Self-Extractor
$42.95 Inc. GST
EEWINGS - 8BOLT - STAINLESS CHAINRING BOLTS - 8X (
$57.95 Inc. GST
Crank Spare | e*spec Plus Crank | Shimano EP8| cov
$14.95 Inc. GST
EEWINGS 8 BOLT SHIMANO DURA ACE 9200 SPIDER 110X4B
$205.95 Inc. GST
SPARE Gen 4 Self extractor kit | Fits XCX Race (CS
$42.95 Inc. GST
SPARE Helix Race Carbon e*spec Fazua Ride 60 Self-
$42.95 Inc. GST
Helix Race Carbon Self-Extractor Kit (CSS50-107)
$34.95 Inc. GST
Chainline Spacers & Lockring kit | Gen3 | Gen4 | F
$15.95 Inc. GST
Crank Spare TRSr LG1r eSpec Race Carbon Crank Shoe
$21.95 Inc. GST
SPARE TRSr LG1r APS Adjuster | Fits All Gen 4 Cran
$32.95 Inc. GST
Helix Race APS Adjuster | Fits Helix Race Carbon C
$32.95 Inc. GST
SPARE Helix Race Alloy GR Self-Extractor Kit (CSS5
$42.95 Inc. GST
EEWINGS 8 BOLT SPIDER 110 BCD5 ARM (BAI0402)
$187.95 Inc. GST
EEWINGS 8 BOLT - STAINLESS SPINDLE BOLT AND WASHER
$105.95 Inc. GST
Spare Gen4 Chainline Spacers & Lockring kit | Fits
$12.95 Inc. GST
eeWings - SHIMANO GRX SPIDER 110/80X4 BCD BLACK fo
$192.95 Inc. GST
SPARE Gen 4 Self extractor kit | Fits Helix (CSS40
$38.95 Inc. GST
SPARE Helix Race Alloy e*spec Crank Dub Self-Extra
$42.95 Inc. GST
EEWINGS 8 BOLT - STAINLESS SPINDLE BOLT AND WASHE
$98.94 Inc. GST
ee WINGS - 14mm - SS BOLT W/ HEX TOOL (BAI0101)
$100.95 Inc. GST